Categories: Aktualitete

Hajde hajde/ 18-vjecarja nxjerr në shitje virgjërinë dhe fiton miliona: Do bëj shkollë unë, po prindërit si i reaguan

Ajo doli në titujt kryesorë pasi njoftoi se po shiste vir.gj ërinë për një milion dollarë. Ale xandra Ke fren, një 18-vjeçare nga Rumania, nuk priti gjatë për ofertën e parë, një biznesmen anonim i ofroi asaj mbi 2 milion dollarë. hvp v1de0n emp0shtme

Advertisement

Ke fren është një klient i Cin.derella Es.cor.ts, “agjencia më e njohur e shoqërimit në botë”. 18-vjeçarja tër.heqëse thotë se ishte frymëzuar nga filmi Pr opozimi i pahijshëm në të cilin vajza sh.et për një milion dollarë në na.të.hvp v1de0n emp0shtme

Një biznesmen nga Hong Kong do të paguajë 2.5 milion dollarë për shë.rbimin, dhe agjencia do të përvetësojë rreth 500 mijë prej tyre. Prindërit e vajzës shp.rehën pak.ënaqë.sinë e tyre për qël.limin e saj. Ale.xandra thotë se do t’i investojë paratë për të studiuar në një universitet prestigjoz botëror.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago