Categories: Aktualitete

Hajde-hajde! U pyet sa e ka një natë, këngëtarja shqiptare: E kam 1 milion euro një natë në krevat

Këngëtarja Enca Haxhia nuk njeh ce nsurë sa I përket fotove në Instagram dhe përgjigjeve që u jep ndjekësve pas pyetjeve pi kante që i bëjnë.Mbrëmjen e djeshme Enca ka zhvilluar një bashkëbisedim virtual me ndjekësit.“A je për me ba dashni?”, ishte njëra nga pyetjet e sik letshme, së cilës ajo iu përgjigj: “Çdo ditë”. Sht yp mark.etingun e p0shtem dhe ndiq pamjet

Advertisement

Ndërkohë, një tjetër i shkruante se si ka mundësi që një vajzë kaq e bukur sa Enca nuk është martuar ende.“Më duhet ujë i shenjtë për sytë pas kësaj pyetjeje…”, shkroi Haxhia. 25-vjeçarja nuk nguroi t’i përgjigjej edhe një tjetër pyetjeje shumë pikante.“1 milion dollarë për një natë?”, i shkruante ndjekësi, të cilit Enca i tha: “Euro”.Mes mesazheve të shumta, artistja vuri re se kishte shumë pyetje për bu lli zmin. Duke mbështetur fansat e saj, artistja zbuloi se edhe ajo është bu lli zuar shumë, por tani e di se çfarë vlere ka dhe se kush është, prandaj nuk i bëhet vonë fare se çfarë thonë të tjerët për të.Sht yp mark.etingun e p0shtem dhe ndiq pamjet

“Njerëzit që më kanë bu lli zuar në të shkuarën, tani më luten për mesazhe, mesazhe me zë, foto, autografe për kushërinjtë e tyre ose motrat dhe vëllezërit, fëmijë që më duan. Kjo duhet të jetë edhe historia juaj”, shkroi ndër të tjera 25-vjeçarja për t’i bërë të ndihen më mirë ndjekësit e saj që bu lli zohen. Sht yp mark.etingun e p0shtem dhe ndiq pamjet

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

35 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

37 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

38 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

40 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

41 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

43 mins ago