Categories: Aktualitete

Hajde-hajdee/ Kaq para një shqiptar nuk i merr për muaj të tërë, kurse Nora Istrefi ka blerë vetëm….

Nora Istrefi në përgjithësi njihet për stilin e veçantë, përfshirë edhe jetën luksoze që bën. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë imazhe nga jeta personale dhe karriera profesionale.Në një postim të fundit, Nora ka bërë të ditur se është duke shijuar pushimet në vend malor, së bashku me familjarët e saj. Por ajo çka mori më shumë vëmendje është veshja e saj, me të cilën shkëlqeu në pozat e marra.

Advertisement

Shqip.Closet në një postim në rrjetin social Instagram ka grumbulluar shumën që ajo ka shpenzuar, duke u bërë kështu 2.300 euro. Çmimin më të lartë e bartë xhaketa e saj, kurse atë më të ulët është aksesori që ajo vendosi në kokë.Ja fotoja

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

16 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

16 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

16 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

16 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

16 hours ago