Categories: Aktualitete

Hallakatet Mihrije Braha: Jam Femra Me E Bukur, Më E Kompletuar Dhe Më Inteliigjente Në Kosovë. Mendimi Juaj ?

Mihrije Braha: Jam femra më e bukur, më e kompletuar dhe më. inteligjente në Kosovë.Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, nuk është treguar fare modeste së fundmi.

Advertisement

Në paraqitjen e .saj më të fundit televizive, këngëtarja ka deklaruar se ajo ka pasur në plan të bëhet m jeke ose pedagoge nëse nuk do të ishte .këngëtarja.Mihrije Braha prej kohësh është e përfshirë jo vetëm në muzikë, por edhe .në bi znes. Në Instagram ajo vazhdimisht vazhdon të postojë. foto ku duket bukur. Ndërkaq, së shpejti priten edhe projekte të reja muzikore. prej saj.FOTO

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

2 hours ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

2 hours ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

2 hours ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago