Categories: Aktualitete

Horoskopi për ditën e Мërkurë 22 Ѕhtator 2021

Dashi-Jeni duke përjetuar një situatë ku maturia është thelbësore. Kjo ka të bëjë edhe me dashurinë edhe me punën, kini kujdes.
Demi-Këtë të mërkurë 22, diçka mund t’ju ​​bëjë të humbisni durimin dhe, duke mos dashur të acaroheni, mund të kaloni në përplasje, ndaj përpiquni të qëndroni të qetë. Edhe në punë, duhet të përpiqeni të qëndroni të fokusuar tek gjërat që duhet të bëni.

Advertisement

Binjakët-Periudha e krizës e përjetuar deri më tani mund të kalojë lehtësisht. Më në fund po gjeni ekuilibrin e duhur.
Gaforrja-Duhet të gjeni pak paqe me veten tuaj, pasi duket se e keni humbur prej shumë kohësh. Shmangni përfshirjen në polemika, por si në dashuri ashtu edhe në punë ju duhet të zgjidhni disa probleme të vogla.Luani – per te lexuar lajmin e pl0te hap rejkIamen e p0shtme dhe ndiq pamjet

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

2 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

6 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

6 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

6 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

6 hours ago