Categories: Aktualitete

Horoskopi për ditën e Martë 28 Shtator 2021

-Këtë të martë 28, pritet të keni një energji dhe humor të mirë, të nevojshme për të përballuar ditën. Tani e tutje, problemet e punës do të fillojnë të zgjidhen vetë. Jupiteri dhe Saturni nuk do t’ju hapin më punë dhe as vështirësi ligjore. Sa i përket dashurisë, do të duhet të prisni për dhjetorin dhe janarin e ardhshëm.
Demi-E marta mund t’ju përballë me një telash të vogël, por asgjë serioze! Në këtë moment duhet të sqaroni situata në familje, sepse ka disa gjëra për t’u rregulluar. Nëse shtatori ishte një muaj i komplikuar për dashurinë, për fat të mirë tetori do të sjellë surpriza të bukura. Ata që janë duke pritur për një përgjigje do të kenë një shans të mirë për ta marrë atë shumë shpejt.Binjakët– per lajmin e pl0te sht yp rejkIamen e p0shtme dhe shfaqet

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Prifti serb: Ka ardhur koha që të kthehemi përsëri në Kosovë

Nuk resht së politizuari dhe polarizuar sítuatën kreu i Kishës Ortodokse: Do të kthemi në…

6 hours ago
  • Aktualitete

Nga SHBA vjen lajmi qe po dridh Ballkanin – Greqia drejt njohjes së Kosovës?!

Kosova temē nē takimin e Dendias me Blinkenin: A po lēviz Greqia drejt njohjes? Shtetet…

6 hours ago
  • Aktualitete

Testamenti pasuror që ja mbajti të fshehur Nexhmija burrit të saj Enver Hoxhës në ’81-in dhe pas v.dekjes së tij, shkoi në….

Publikohen disa dokumenta të rralla arkivore të nxjerra nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të…

6 hours ago
  • Aktualitete

Marrëveshja serbo-turke e vitit 1938: sa para i’a jepte Serbia Turqisë për dë.bimin e shqiptarëve

Në vitin 1938 qeveria e mbretërisë jugosllave ka nënshkruar një konventë me qeverinë e Republikës…

6 hours ago
  • Aktualitete

Marrëveshja serbo-turke e vitit 1938: sa para i’a jepte Serbia Turqisë për dë.bimin e shqiptarëve

Në vitin 1938 qeveria e mbretërisë jugosllave ka nënshkruar një konventë me qeverinë e Republikës…

6 hours ago
  • Aktualitete

Selakoviq:Thaçi është ka’sap i Ballkanit, i thotë Osmanit se Vuçiqi është presidenti yt

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Nikola Selakoviq, në fjalën e tij në mbledhjen e Këshillit…

6 hours ago