Categories: Aktualitete

https://thejournal24h.com/enca-haxhia-pozon-me-robdishan-nga-shtr-ati-terheq-vemendjen-e-fansave-2/

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është ndër personazhet më të pëlqyer në estradën shqiptare.Ajo jo vetëm që komentohet për projektet unike muzikore, por edhe për po zat pro vokuese e tërhe qëse që bën.Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ndarë disa imazhe me të cilat mahniti 2.3 milionë ndjekësit.Artistja shihet e veshur me robd ishan, teksa merr poza atra ktive në sht rat, kurse para saj ka ushqime të ndryshme.“Të ëmbla apo të kripura në mëngjes”, ka shkruar ajo në përshkrim.hap v1deon e mp0shtme

Advertisement

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është ndër personazhet më të pëlqyer në estradën shqiptare.Ajo jo vetëm që komentohet për projektet unike muzikore, por edhe për po zat pro vokuese e tërhe qëse që bën.Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ndarë disa imazhe me të cilat mahniti 2.3 milionë ndjekësit.Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është ndër personazhet më të pëlqyer në estradën shqiptare.Ajo jo vetëm që komentohet për projektet unike muzikore, por edhe për po zat pro vokuese e tërhe qëse që bën.Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ndarë disa imazhe me të cilat mahniti 2.3 milionë ndjekësit.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

9 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

11 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

12 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

14 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

15 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

17 mins ago