Categories: Aktualitete

Humb j etën edhe një 64-vjeçar në motel. Ndodhi edhe në Prizren!

Mëngjesin e sotëm një 64-vjeçar është gjetur pa sh enja j ete në një motel në Prizren.Në momentin kur e mer gjenca ka arritur në vendin e ngjarjes, ai kishte qenë i vetëm në dhomë, por në motel ai kishte shkuar i shoqëruar nga një grua./Pamjet meP0SHT.

Advertisement

Gazeta Sinjali mëson se M.R., nga fshati Nebregoshtë e Prizrenit, ka qenë i shoqëruar nga një 68-vjeçare.
64-vjeçari d yshohet se ka përdorur vía gra.Për të zbuluar shkakun e vërtetë të v dekjes së tij, prokurori ka urdhëruar që trupi i të moshuarit të dërgohet për o bd uksion në Institutin e Mjekësísë Lígjore në Prishtinë.Ndërsa, zëdhënësi i po lícisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj, tha se tani i n djeri kishte shkuar në motel i shoqëruar nga një vajzë.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

15 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

15 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

15 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

15 hours ago