Categories: Aktualitete

Ia mori veturën dhe nuk ia dha kurrë 11 mijë euro, Çun Lajçi ia publikon fotografinë

Advertisement

Aktori dhe shkrimtari Çun Lajçi, ka publikuar një fotografi të Besim Gashit, i cili, sipas tij, ia mori veturën dhe nuk ia dha kurrë 11mijë euro.
Lajçi përmes një postimi në facebook, thotë se, për Besimin dikush ka fjalë të mira e dukush e quan mashtrues.

Aktori tregon se, për me i ndihmua Besim Gashi ia mori veturën me kusht që brenda 2 muajve do të ia jepte 11 mijë euro, por kjo nuk ndodhi edhe pas tre vitesh.

“Bani be e be n’kokat e vajzave, se paret janë të sigurta, dhe mua kaq me mjaftoi me i besua!”, shkruan Lajçi, i cili kërkon nga ata që e njohin që t’i tregojnë Besimit që akoma po pret me ia kthy borxhin.

“Besim Gashi, emni t’flet se je i besueshëm, prandaj mos le me iu ra beja e rrejshme vajzave tua, se ato janë t’pafajshme, e borxh pa u kthy s’ka mbet!?”, shkruan tutje ai.

Advertisement

Postimi i plotë:

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

2 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

2 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

2 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

2 hours ago