Categories: Aktualitete

Iku dhe e la emisionit pas skan.dalit të madh që bëri Andi dhe Tea/ Ja kush do të jetë në vendit e Arjan Konomit

Mbrëmja e sotme në “Përputhen Prime” pritet të ketë mjaft debate dhe të reja, teksa publiku që ndjek programin pret të flitet edhe për çështjen e Andit, Teas dhe Beartit.“News31” mësoi pak ditë më parë se opininistë të mbrëmjes së sotme, përveç Arjan Konomit, do të jenë Elona Duro dhe një pastor, i cili do të zëvendëdojë Fatma Haxhialiun. Gjithsesi duket se kjo e fundit nuk do të shkëputet nga emisioni, ndoshta do bëhet pjesë e përhershme e tij (?).Këtë e themi për shkak të një prej postimeve të fundit të gazetares. Ajo i thotë ndjekësve se do të mungojë emisionin e sotëm, por do të jetë nesër në studio.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

2 hours ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

2 hours ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

2 hours ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago