Categories: Aktualitete

Ish agj.enti serb befason me dekl.aratë për Albin Kurtin?

Ish agj.enti serb befason me dek.laratë për Albin Kurtin!

Advertisement

Ish agje.nti serb Dejan Luçiç ka hedhur a kuza tepër të r ënda në drejtim të Kryemi.nistrit Albin Kurti. Ai ka thënë se Kurti ishte person shumë i arsimuar dhe pikërisht shërbimi i tyre e futi me detyrë tek Demaçi për ta v ëzhguar dhe këtë punë ai e bënte jashtëzakonisht mirë.

Sipas tij Kurti u lírua me vendim të Kosht.unicës edhe pse paraprakisht kur ndëgjoi Mílloshevíci për lidhjen e tij me vajzën e Sokolovicit u z emërua shumë.

Ai shkon edhe më tutje ku thotë se Kurti është a gjent i tyre dhe çdo gjë që bënë iu konvenon atyre

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

2 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

6 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

6 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

6 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

6 hours ago