Categories: Aktualitete

Ish-Agjenti I SHIK-Ut Zbulon Se Specialja Do Ta Ftojë Një Figurë Të Madhe Të UÇK-Së. Ja Për Kë Bëhet Fjalë LAJME

Ish-eprori i lartë i UÇK-së, dhe ish-agje,nti i SHIK-ut, Naim Miftari ka paralajmëruar arrestime të reja të G,jykatës Spec,iale.Miftari përmes një po,stimi në Fa,cebook, thotë se së shpejti në Hagë do iu bashkohet edhe një përforcim i ri.Ai ka postuar një fotografi ku shihet Hashim Thaçi, Kadri Veseli tashmë të ar,re,stuar, së bashku me Azem Sylën dhe Xhavit Halitin.Sipas aludi,mit të Miftari i arrestuari i radhës mu,nd të je të Azem Syla.Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

9 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

9 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

11 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

11 hours ago