Categories: Aktualitete

Jam e ndame nga burri plot e 4Vite kaluan jam merzit shum apo me mir kam nevoj per mashkull se spo muj me duru më dua të…(FOTO+VID)

Tani ta thom te drejten un nuk du martes por e kam vendos vetem mu knaq vetem per inat te kojshive se sum lan rahat tu ma lip, dhe ti po te them hajd merrem kur te dush ose eja te un dhe jakalojm si ma mir e ishalla plasin prej inati edhe pse kurr smu ka lajmru prej

Advertisement

kur jemi nda nga burri ama dojn mem hager me si e me vetulla, por mu mka hip inati keq edhe tash kam vendos veq mejau thi atinve kush tum lipe por jo ketyre ketu afer qka i kam kojshi, normall edhe vetes ja baj sajgin po du mu knaq se boll kam nejt pa at shoqin qe 4Vite, jam umtu sdi qysh me ta pershkru po hajde merren ne lidhje dhe do ta shifsh si do ju qmontoj..

ket do ta bej pse kam nevoj unpor edhe nga ai ish i imi.. nafaka jote me ta thi pin nrroj edhe ti mos ki dert kur me thrret ne tel se un jam e vetme ne banes kshtu qi kur te dush mundesh se nuk me pengon hiq…Vazhdo duke kaluar në foten Blu më P0shtë dhe merr Pamjet E PL0TA:

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

2 hours ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

2 hours ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

2 hours ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago