Categories: Aktualitete

Jam ne Durres per momentin dhe do jem ketu 10Dit jetoj ne Gjer. mani dua njohje te re jo per martes ket ta dini…(FOTO+VID)

Jam shqiptare por jetoj ne Gjer. mani dhe qdo vit vi ne pushime ne durres dhe tani e shof se sivjet ka ndryshu disi rendi nuk me kerkon askush nga ata qe i kisha vjet tani kam fillu me u bezdis dhe deshta te filloj lidhje te re me dike qe esht i lir te jet me mua sa te jem ketu, te mos kesh gajle per lek un i kam te gjitha ti vetem gjej koh te lir dhe eja sa me shpejt pasi nuk kam edhe shum dit dhe per ket arsye e pash te rrefehem ketu dhe ta ghej sa me par pasi si thon i kam ditet e njeme nuk kam shum koh te pres deri sa ta gjej un e kshtu ketu e kam ma kollaj dhe ma shpejt mu me ra ne lidhje me ti pershembull dhe behet puna shum shpejt..

Advertisement

mos prito nese ke koh me merr ne tel dhe te tregoj ku jam dhe te pres mos harro me harxhimet e mija do jesh … Vazhdo duke kaluar në Linkun Blu më P0shtë dhe merr Pamjet E PL0TA:

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

1 hour ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

1 hour ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

1 hour ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

1 hour ago