Categories: Aktualitete

Jeton Zogjani: Albin Rrenci i ka këmbët e shkurta, është gënjeshtar i madh

Aktori Jeton Zogjani përmes një statusi në Facebook, ka ironizuar me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, duke thënë se ‘ia shkurtoi’ gënjeshtrës këmbët. /
“Albini ja ka shkurtu rrenes komt”, ka shkruar aktori, i cili pranoi komente e pëlqime nga ndjekësit e shumtë.Statuse të tilla ai i ka postuar kohë pas kohe ditët e fundit, madje para pak ditësh ai ironoizoi me takimin e Kurtit me emisarin e BE-së, Mirosllav Lajçak, duke thënë se pritet të bëhet pjesë e Vetëvendosjes. Albini eshte rrencak tha ai dhe gjithmone ka me qene

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

4 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

4 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

8 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

8 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

8 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

8 hours ago