Categories: Aktualitete

Cpo ndodh/Tani flitet që Sindi dhe Elvisi janë lidhur bashkë

Mbrëmjen e djeshme, Sindi bëri një mini-intervistë me ndjekësit e shumtë, të cilët ishin shumë kuriozë që të dinin sa më shumë detaje rreth saj. E sigurisht që nuk munguan pyetjet në lidhje me emisionin “Për’pu.then” ku ajo është pjesë.Madje dikush i shkruante: ““Sindi kanë qarkulluar lajmet që je në lidhje me Locon, a është e vërtetë? Të lutem një përgjigje”.“A di gjë ti Loco? Se na bënë të lidhur këta”, përgjigjet me sportivitet Sindi, teksa etiketon edhe Elvisin.

Advertisement

Ndërkohë ky i fundit e ka ripostuar këtë në “Instastory”-n e tij ku shkruan: “S’më kanë thënë gjë akoma. Pres ta marre vesh nga portalet. Ishalla s’më dalin fotot me Atdheun se na kanë fiksim”.
Duket se Loco vijon të ironizojë situatën e krijuar nga fotografitë ku Tea shfaqet duke u put.hur me Beartin, edhe pse ajo doli nga programi së bashku me Andin.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

8 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

9 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

11 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

12 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

14 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

15 mins ago