Categories: Aktualitete

Ju Horrat Që Votuat VV-Në Edhe Në Andërr Keni Me Na Pa, Do Kthehemi ‘Fuqishëm’

Humbja e LDK-së në Llap po nxitur reagime të shumta nga akterë të shumtë. LDK-ja e ka pranuar humbjen përmes Agim Veliut e Nexhmi Rudarit ndërsa VV ka festuar me mos-respektim masash.Por, është Bajram Gecaj nga kjo parti që është shfaqur më optimist se të tjerët.Ata që votuan për brigadën e kuqe të VV-së janë horra, por edhe në endrrat e juaja do të shfaqemi ne, mbane në mend do të rikthehemi edhe më fuqishëm në Llapin tonë të dashur.“Çdo teposhtëze e ka edhe përpjetëzen e vet!” – ka thënë z.Gecaj në një status në profilin e tij në Facebook. Hvp v1de0n e mp0shtme

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

21 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

23 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

25 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

26 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

28 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

29 mins ago