Categories: Aktualitete

Ka ndërmend të bëhet deputete në Durrës/ Kandidatja shqiptare ua heq mendjen të gjithëve me fotot me pullë të kuqe

Ka ndërmend të bëhet deputete në Durrës/ Kandidatja shqiptare ua heq mendjen të gjithëve me fotot me pullë të kuqe. Anita Dervishi kandidon për deputete në zgjedhjet e 25 prillit. Ajo renditet e treta në qarkun e Durrësit në partine e deputetit të listës “Basha” Kujtim Gjuzi. Sipas disa fot.ografive te saj ne Instagram ajo cm.end te gjithe ndjekesit dhe votuesit e saj.Ç’ka bie në sy nuk është programi që ka Dervishi, por fotografitë që ka shpërndarë në Instagram. Ajo shifet shum ter.heq.ese dhe sen.suale, ndersa ndjekesit e saj tashme vecse kan nderruar mendje dhe deshirojn ta shofin si pjese e parlamentint./ sht yp haps.iren posht dhe shikot fotot e deputetes se ardhshme

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

2 hours ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

2 hours ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

2 hours ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago