Categories: Aktualitete

Kejvina Kthella bën namin në Dubai/ Thyen pjata dhe hedh ushqimin

Prej pak ditësh Kejvina Kthella ndodhet në Dubai, ku siç pritet nga modelja fotot e nxehta dhe provo kuese nuk kanë munguar.Përveç diellit dhe temperaturave të larta atje, Kejvina po shijon dhe jetën luksoze në restorantet e Dubait.

Advertisement

Bukuroshja ka publikuar në Instagram një video teksa shihet duke hedhur pjata në tokë dhe ushqim në tavolinë.Kejvina, e shoqëruar një vajzë tjetër, ndërkohë shihen duke vallëzuar dhe duke ndezur atmosferën në Dubai.

“Ka lezet”, shkruan Kejvina, teksa ka publikuar video ku thyen pjata dhe hedh ushqimin.Lexo me teper

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

2 hours ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

2 hours ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

2 hours ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago