Categories: Aktualitete

Këto janë politikanet që vishen më këpucë 800 euro dhe çanta 2000 euro

Advertisement

Pëlqejnë të vishen bukur, por edhe shtrenjtë. Ky nuk është një lajm që mund të çudisë njeri, pasi dihet që politikanët tanë, kur vjen puna për t’u veshur, kërkojnë maksimumin.Madje, nuk e kanë aspak problem të shfaqin luksin e tyre, paçka se janë të përzgjedhurit e popullit të një vendi me varfëri të lartë. Kemi komentuar shpesh deputetë dhe ministra, të cilët vajtjen në Parlament e kanë kthyer në një sfilatë veshjesh të shtenjta, çantash dhe këpucës të markave më të mira.Nuk ngelen pas edhe makinat e tyre shumë luksoze, me të cilat shkojnë në punë. Këtë herë në rrjetën e paparazzit kanë rënë dy deputete, të cilat këtë të enjtë ishin veshur shumë luks.E para është Aurora Mara, të cilën e kemi komentuar edhe më herët për çantat e shtrenjta. Por kësaj here, ajo kishte zgjedhur një palë këpucë “Balenciaga”, të cilat kushtojnë rreth 800 euro. Ndërkohë, deputetja e Gjirokastrës, Artemis Dralo, u shfaq me një çantë “Burberry”, e cila kushton rreth 2000 euro.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

A ka përhajr, Ganimete Musliu vendos ti jep fund beqaris me këtë person që e njihni të gjithë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu asnjëherë pothuajse nuk ka bërë publike diçka nga…

1 hour ago
  • Aktualitete

A do e votonit Xhavit Halitin për President në vend të Vjosës?PO apo JO?

Haliti është ndër njerëzit më të paprekshëm në PDK, dhe në vazhdimësi ka qenë në…

1 hour ago
  • Aktualitete

“Shkurt dhe qartë” nga Yuri Kim: SHBA do u kërkojë llogari të korruptuarve, disa të tjerë janë në listë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, e anë të një postimi në…

1 hour ago
  • Aktualitete

“Shkurt dhe qartë” nga Yuri Kim: SHBA do u kërkojë llogari të korruptuarve, disa të tjerë janë në listë

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, e anë të një postimi në…

1 hour ago
  • Aktualitete

Si agjente e Enver Hoxhës: Si ndodhi arr.atisja e Vaçe Zelës gjatë turneut në Greqi dhe pse u zem.ërua sigurimi

Nga Emisioni “Vetting” : “Pallati i madh i Kulturës”, mban titullin do.sja e Sigu.rimit të…

1 hour ago
  • Aktualitete

SONDAZH:Kush mendoni se është politikan me i mirë: Thaçi apo Kurti ? Komentoni

albin Kurti politikan dhe akti.vist shqiptar, i cili sherbeu si krye ministri i Kosoves prej…

2 hours ago