Categories: Aktualitete

Kolegët e tij ndan lajmin e ‘Hidhur’ për këngëtarin Muharrem Ahmeti

NGUSHLLIME / Kolegët e tij ndan lajmin e ‘Hidhur’ për këngëtarin Muharrem Ahmeti?Këngëtari i njohur Muharrem Ahmeti, po kalon një situatë të vështirë. Këngëtari gjendet i shtruar në spi.tal dhe fansat janë alarrmuar nga fjalët që po qarkullojnë për të.Pas përhapjes së lajmit se ai ka kaluar një a tak në zemër, menjëherë ka ardhur reagimi i mikut të tij të ngushtë, në rrjete .Në gjendje jo të mirë, postimi i fundit i Muharrem Ahmetit është prekës. Këngëtari njohur i muzikës tallava, Muharrem Ahmeti, ndodhet në gjendje jo të mirë shënd.etësore në spi.tal. I urojme sherim te shpejte kengetarit

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

3 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

3 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

7 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

7 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

7 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

7 hours ago