Categories: Aktualitete

Kosova kurrë nuk ka pasur njerëz më qyqana, më të padijshëm e më fëmijë në qev.erisje

Kry.etari i Nismës Soci.aldem.okrate, Fatmir Limaj, e ka kr.itikuar Qev.erinë Kurti.

Advertisement

Ai ka thënë ne emisionin Pressing në T7 se po të përdortë gjuhën opozitare të VV-së, sonte do të bënte “kë.rdi dhe se Vv ka shfrytëzuar raste të tilla, sikur ajo e ndër.hyrjes në veri të Kosovës, për të fituar poena pol.itikë sa ishte në opo.zitë.

Limaj tha se Kosova asnjëherë nuk ka pasur në qeve.risja njerëz më të padijshëm e më fëmijë.

Kurrë Kosova nuk ka pasur njerëz më qyqana, më të padijshëm e më fëmijë në qeve.risje tha ai.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

4 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

4 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

8 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

8 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

8 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

8 hours ago