Categories: Aktualitete

Kry.eministri ne Shkup, Pres.identja ne Amerike, Mi.nistri i Mbr.ojtjes ne Oslo, a Serbia me avi.ona ne veri te Kosoves!!!

Berat Buzhala, ne faqen e tij shkruan k.under udhetimeve te Kry.eministrit, Pre.sidentes dhe min.istrit te mbro.tjes. Statusi i tij vijon me poshte:

Advertisement

Kry.eministri ne Shkup, Pres.identja ne Amerike, Min.istri i Mbroj.tjes te familja ne Oslo, Serbia me avi.ona ne veri te Kosoves.

Hajde m’i thane Prindonit, vishi teshat e ush.trise e shko priju po.licise per ne pikat kuf.itare, e mos i le me ece kame 10 kilometra neper ll.uga, per me mbrri deri ne ku.fi.

A e mbani ne mend kur thojshin, si ta marrim na pusht.etin struk.turat paralele shuhen?
Ka mundesi qe Edi Rama eshte mik i Vucicit, ama Albin Kurti eshte al.eat stra.tegjik i Vucicit. Nese nuk je ne gjendje me i mbeshtete pol.icine, nese nuk ki plan B ne rast te rezi.stences serbe, atehere ti nuk leshohesh ne avantura.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

2 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

6 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

6 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

6 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

6 hours ago