Categories: Aktualitete

Ku po shkon bota/ Shqiptarja u ofron υαjzën e saj bυrrave për 50 euro: E ke të ρaprekur…

Emisioni “Stop” pu/blikoi këtë të martë disa kamera të fshehta ku pr osti tucio ni, edhe pse i ndaluar në Shqipëri, ofrohet hapur.

Advertisement

Madje me zë dhe me figurë u tra/nsmetuan pa/mjet nga qendra e Tiranës, prapa Muzeut Historik, ku pun/onjëset ofronin marrë dhënie edhe në natyrë.

Por në një prej kam/erave të fsh/ehta në Stacionin e Trenit, një punonjëse përveç se shet trupin e saj,nuk mjaftohet dhe ofron edhe vajzën e saj të mi/tur, vetëm 16 vjeçe dhe shoqen e saj.

Ajo e ofron fëmijën për marrëd hënie për një shumë prej 5 mijë lekësh ndërsa siguron “klientin” që ajo dhe shoqja e saj është e v*rgj.ër.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

8 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

8 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

9 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

10 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

11 hours ago