Categories: Aktualitete

“Ku. rvë e vogël, sa e ke numrin e gjoksit”, i flet 18 vj eçares Tiranse në Instagram, s’u beson syve kur merr vesh të vërtetën

K*rvë e vogël, sa e ke numrin e gjoksit”, i flet 18 vjecares Tiranse në Instagram, s’u beson syve kur merr vesh të vërtetën.Ng.acmimet dhe telashet nëpër rrjetet sociale duket se janë bërë të pafundme, sidomos mes të rinjve që nuk ngurojnë të “gjuajnë” njëri-tjetrin./Pak sekonda pasi ta kaloni mar.ke.tingun shfaqen pamjet

Advertisement

Një rast i tillë ka qenë edhe ai një 18 vj eçareje nga Tirana, e cila e ka gjetur veten në një bisedë ofenduese dhe kë.rcënuese pasi i ktheu përgjigje një “vajze” në Instagram. Sipas saj, në të vërtetë, prapa këtij profili fshihej një mashkull, i cili filloi ta pyeste për gjëra in.time, duke kaluar edhe në ofe.ndime. Por kur vajza i është përgjigjur keq, personi në fjalë, me sa duket disa vite më i madhe se 18 /Pak sekonda pasi ta kaloni mar ket.ingun shfaqen pamjet

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago