Categories: Aktualitete

“Kur Isha 22 Vjeç Shkoja Me Gra 50-Vjeçare” Habit Milaim Zeka

“A është se ksi në moshë të madhe tabu për shqiptarët”, ishte kjo tema sot në “Shqipëria live”, ku i ftuar ishte edhe Milaim Zeka.Ai tregoi se në rini shkonte me gra me diferencë shumë të madhe moshe nga ai ndërsa vir gjërinë e ka humbur 18 vjeç dhe sërish me një grua më të madhe në moshë.

Advertisement

“Kam shkuar me grupmoshën e femrave që kanë pasur diferencë shumë të madhe moshe me mua. Unë e kam humbur vir gjërinë 18 vjeç, ajo 33 vjeç. Kur isha 22 vjeç shkoja me 50-vjeçare”, tha Milaimi. Si e komentoni ?

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

6 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

6 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

6 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

6 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

8 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

8 hours ago