Categories: Aktualitete

LAJMI FUNDIT/ Kosoves Sapo I Erdhi Lajmi U Shumepritur Nga BE Per Anetaresimin E Vendit

LAJMI FUNDIT/ Kosoves sapo i erdhi lajmi u shumepritur nga BE per anetaresimin e vendit HAP FOTEN 5 SVKONDA DHE TE SHFVAQEN PVMJET EKSKVZlVE

Advertisement

E fundit: Kosova sapo e mori lajmin e shumē,pritur nga BE pēr anē,tarsimin e vendit… Presidentja e Komisionit Evro pian, Ursula do tē vizitojē Ballkanin Perēndimor para fundit tē muajit shtator, Zē,dhēnēsja e Komisionit Evro pian.Dhe Ana ka njoftuar se Leyen do tē vizitojē Ballkanin Perēndimor pēr tē dērguar njē sinjal tē fuqishem tē angazhimit tē BE-sē pēr pro,cesin e anētarēsimit.Dhe Ursula do tē vizitojē Ballkanin Perēndimor para fundit tē muajit pēr tē dēr,guar sinjal teforte pēr angazhimin tonē pēr procesin e anētarēsimit.Ne ua kemi borxh atyre njerēzve tē rinjē qē besojnē nē tē ar,dhmēn, nē Evro pēn, ka shkruar Pisonero, transmeton ditorja.HAP FOTEN 5 SVKONDA DHE TE SHFVAQEN PVMJET EKSKVZlVE

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

15 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

15 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

15 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

15 hours ago