Categories: Aktualitete

LAJMI I FUNDIT: Dardan Molliqaj godet shum rëndë Albin Kurtin, e quan tradhtar dhe i publikon…

Dardan Molliqaj, krye.tar i PSD’së sonte në ‘A Shoë’ e ka quajtur tradh.tar kreun e VV’së, Albin Kurtin, transmeton Periskopi.
Molliqaj thotë se për interesat e tij, Kurti tra.dhtoi inte.resat e vendit dhe se një gjë të tillë nuk e ka bërë PSD.‘’Kurti është tra.dhtar i qëndrimeve pol.itike dhe asaj që ka bërë VV në tërësinë e saj.

Advertisement

Të gjitha këto një nga një i tra.dhtoi. Kurse ne nuk i tra.dhtuam. Kurti tra.dhtoi politi.kisht edhe interesin e Kosovës dhe qëndroi besnik interesit të vetë dhe part.isë’’, ka thënë MolliqajPERISKOPI ja dhe inqizimi i plot

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

15 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

15 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

15 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

16 hours ago