Categories: Aktualitete

Me Albinin E Vjosën Kosova Është Bërë Me Babë E Nanë

Shyqri Ramadani është një nga mbështetësit e kryeministrit Albin Kurti.Ai madje fytyrën e lideri të VV-së e ka bërë edhe tatuazh në krahë.Për sa i përket zgjedhjes së Albin Kurtit kryeministër dhe Vjosa Osmanit presidente, Ramadani tha se Kosova tani është bërë me nënë dhe me babë Unë për Albin Kurtin them se jam njeri i mrekullueshëm.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Në fushatë i jam afruar.Pas humbjes së Ibrahim Rugovës na patëm mbet si pa babë, se mu më kanë humbur dy prindërit, por me ardhjen e Albin Kurtin kryeministër dhe Vjosa Osmanit ne jemi me babë e nanë.Është tjetër të rritesh pa prind.Ne tash kemi me të vërtetë një Albin Kurt kryeministër dhe një Vjosa Osmani presidente.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

8 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

14 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

14 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

14 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

14 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

14 hours ago