Categories: Aktualitete

Me ne fund doli/Atdheu dhe Olsa e pranojnë lidhjen e tyre ?


Prej muajsh tashmë Për’pu.then është kthyer në temë bisede të përditshme. Ndërsa çdo ditë protagonistë të programit dalin në ska.ndale të bujshme.Përveç konkurrenteve, edhe autorja e emisionit raportohej nëpër mediet rozë se ishte në lidhje me konkurrentin nga Kosova, Atdhe Xheravina.

Advertisement

Ata thuhet se ishin në lidhje prej 3 vitesh. Mirëpo lidhja e tyre po kalonte në një moment të vështirë, ndaj dhe Olsa zgjodhi ta ftonte Atdheun në Përputhen për ta mbajtur pranë vetes.Pak më parë, Atdhe Xheravina ka shpërnadrë një video në rrjetin social në Instagram së bashku më Olsa Muhametin.“Mirëmëngjesi. Jam me të dashurën duke pirë kafe”, thotë Atdheu.Olsa i thotë: “Po nga e nxorën këtë a thua nga intervista”Ndërsa Atdheu duket se ironizon me situatën duke thënë se “Më e keqja na kanë bërë 3 vite, ne kemi 6 vite”.“Po, ne kemi 6 vite, keni gabuar. Cka do të nxjerrni tjetër”, thotë Olsa.Asnjëri prej tyre deri pak më parë nuk kishin komentuar asgjë në lidhje me këto raportime.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago