Categories: Aktualitete

Më uro fat/Kam 11 fëmijë e jam e lumtur, Zoti të dhashtë ti që nuk ke

Mamaja ruse Christina Ozturk, 23 vjeç tashmë është nënë e 11 fëmijëve biologjikë dhe shpreson të ketë dhjetëra të tjerë duke përdorur nëna zëvendësuese.

Advertisement

Mamaja e re e do jetën e saj familjare me burrin biznesmen Galip Ozturk, 56 vjeç aq shumë sa janë të gatshëm të shpenzojnë 800.000 sterlina për të pasur 100 fëmijë me nëna zëvendësuese.

“Për momentin unë kam 10 fëmijë, ndërsa vajzën time të madhe Vika e kam lindur vetë gjashtë vjet më parë”, thotë Olivia.

“Fëmijët e tjerë janë gjenetikisht tanët nga burri im dhe unë, por u mbartën nga nëna zëvendësuese.”

Çifti milioner në llogarinë e tyre në rrjet sociale kanë zbuluar se planifikojnë të kenë 105 fëmijë.
“Nuk e di se sa do të jenë përfundimisht, por sigurisht që nuk kemi në plan të ndalemi me 10 fëmijë,” thotë Olivia.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

15 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

15 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

15 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

15 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

15 hours ago