Categories: Aktualitete

Memli Krasniqi: Vetem une mundem me Rrëzu Albin Kurtin Nga Pushteti Absolut

Zgjedhjet e brend,shme ne PDK qe do te mbahen se shpejti, ne nje be te,je ne mes te Vlora Çitakut, Enver Hoxhajt dhe Memli Krasniqit, sipas Haxhiut, ky i fundit do te ish,te kryetari ideal.Por, si pas tij, Memli zgjidhet vetem nese PDKj a do te donte nje lider te ar,dhshem te cilin nuk do ta de non,te per humbjet e dy pale zgjedh,jeve te fundit. Baton Haxhiu tha se vetem Krasniqi meri,ton te je.te kryetar i PDKse, e Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

madje tha se vetem ky mu,nd te fitoje kunder kryet,arit te LDKse, Lumir Abdixhikut dhe atij te VVse, Albin Kurtit.Ne se PDKja e do nje lider te ardh,shem, por nuk e de n,on per shkak te hum,bjeve, i vetmi qe e meriton eshte Memli Krasniqi. Te tjeret nuk e meri,tojne.Nese PDKja nderton parime dhe nder,ton ekipin per te ardhmen, atehere duhet ta fli joj,e Enver Hoxhajn, ka thene Baton Haxhiu. Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

3 days ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

3 days ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

3 days ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

3 days ago