Categories: Aktualitete

Mendoni Si Për Fëmijën Tuaj O Shqiptarë/ Viheni Dorën Në Zemër, Kjo Vajzë Ka Nevojë Urgjente Për Ndihëm E Të Gjithëve Që Të Jetojë

Lisa e vogël ka lindur me një sëmundje të rrallë në zemër. Si pa sojë e komplik acioneve të rënda, në atë kohë mjekët i thanë familjes se nëse nuk do kryente një ndërhyrje urgjente, do të kishte vetëm 1 muaj jetë.Me anë të borxheve dhe ndihmës nga shteti shqiptar, familja Çoço arriti ta dërgojë vogëlushen në Turqi. Sot, 5 vite më vonë Lisa ka kryer pesë ndërhyrje në zemër.LINKU KETU

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Sheshel: Shqiptaret janë si “kingja”, Nuk mund te bëjnë asgjë

Udhëheqësi radikal i Serbisë, Vojisllav Sheshel tha sonte se shqiptarët nuk mund të bëjnë asgjë…

44 seconds ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përpl.asjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

3 hours ago
  • Aktualitete

Mushkolaj flet për Kurtin: VV iu paska kthy kësaj fores së lodhtë me flamuj kuq e zi

Mushkolaj në një postim në Facebook është shprehur se VV iu është kthyer “forës së…

3 hours ago
  • Aktualitete

Memli Krasniqi I Drejtohet Vjosa Osmanit Turp Të Qoftë E Injorove UÇK-Në

Reagim ndaj presidentes Vjosa Osmani, për mospërmendje të U.ÇK-së në përvjetorin e B.etejës së Koshares,…

3 hours ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashkëluf.tëta.rët menjëherë pas luf.tës në…

15 hours ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

15 hours ago