Categories: Aktualitete

Mërgimtari: “Djali i tradhtarit është zv.mi.nistër në Qev.erinë Kurti”

Një mërgimtar i cili njihet për aktivitetin e tij në facebook dhe komentimin e ngjarjeve poli.tike z. Sali Rexhaj, ka reaguar ashpër për njërin nga zyr.tarët e Qev.erisë Kurti. Ai ka thënë se zv. min.istër është bërë djali i tradhtarit.

Advertisement

Shkrimi i plotë:

Ky tipi quhet Dukagjin Popovci, tani eshte zev.endesminister ne qe.veri te rreneve, mash.trimeve e demag.ogjise dhe eshte i biri i tradhetarit Syrja Popovcit, ish kry.etar i komi.sionit kusht.etues te Kosoves i cili e dha pelqimin per ndryshime kushtetuese me 23 mars te vitit 1989.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kush i pari u vendos në Ballkan – serbët apo shqiptarët?

Serbët nganjëherë janë edhe për keqardhje! Një pjesë e mirë e tyre ende besojnë se…

9 hours ago
  • Aktualitete

I gjithe Ballkani ne “KEMBE” te tronditur. Albin Kurtit i vjen perkrahje e madhe nga Gjermania

Nils Schmid ka pub.likuar nje video ne rrjetin social Twitter, ku ka shprehur hapur mbesh…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ganimetja bën thirrje për rrëzimin e qeverisë Kurti: ‘Na lodhën tu na rrejt hajnat’

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka kritikuar kryeministrin e Kosovës, Albin…

9 hours ago
  • Aktualitete

LAJM I MADH – Nga SHBA përgjigjen a e pranojnë bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?

A e pranon SHBA bashkimin e Kosovës me Shqipërinë?Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer…

9 hours ago
  • Aktualitete

Ish gruaja e Edi Ramës tregon historinë e prishjes së martesës: Linda Rama është një grua dinake që shkaktoi shum depresion te Gregu

Para 35 vitesh Matilda Makoçi ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë…

10 hours ago
  • Aktualitete

Nga ora me diamante tek miliona sende me vlerë / Rama zbulon se çfarë fshihet në bodrumin e Kryeministrisë(VIDEO)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme dha një intervistë për Blendi Fevziun, ku ka zbuluar…

11 hours ago