Categories: Aktualitete

Mësuesja nga Shkodra kapet mat nga Kamera,NXËNËSlN i fu.t duart poshtë pantaIIonave dhe…

Një video skan daloze që po bën xhiron e rrj/eteve sociale tregon një nxënës që përgatitet të dalë nga një zonë e një shkolle bashkë me një mësuese. me të cilën lihet të kuptohet se ka kr yer ak te të tur ps hme, në mos më keq, mar rëdh ënie se ksu al. Në pamje shihet që gruaja në vi deo, e cila sup/ozohet se është mësuesja, ng re pan/tallonat dhe nis të rregu llohet. Edhe nxënësi, që në dukje është i mit ur, fillon të sistemojë ve/shjet pas momenteve me mës/uesen. Videoja është pu/blikuar nga një faqe në rrjetet sociale me emrin. JU FTOJM TE SHT YPNI V1D EON ME POS HT

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

2 hours ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

2 hours ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

2 hours ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago