Categories: Aktualitete

Meta me porosi ndaj popullit Shqiptarë: Votuat Ramën, tani duroni vr.a.sjet dhe aks.iden.tet

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta këtë fundjavë ka zgjedhur që ta kalojë në Piqeras. Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim buzë detit Adriatik tek Gjiri i Lalzit, presidenti këtë radhë ka ndryshuar destinacion duke pushuar në fshatin që shtrihet buzë detit Jon. Meta shkruan se nga Piqerasi largohet vetëm me një dëshirë, për t’u kthyer sa më parë. Sht yp marke.tingun me p0shte dhe hapet

Advertisement

Ai në postimin e tij të fundit në facebook postoi një porosi mjaftë direkte kundër pjesës që votuan partinë socialiste apo Edi Ramën në zgjedhjet e 25 Prillit. Ai i mlle.fosur me ngjarjet e fundit që po ndodhin në territorin e Shqipërisë citoi : “Votuat Ramën, tani duroni vr.a.sjet dhe aks.iden.tet, jeni vetë fajtorë të kësaj kohe” theksoi Meta.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

8 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

14 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

15 hours ago