Categories: Aktualitete

Meta paralajmëron fort qeverinë: Do lëkundet qeveria e Ramës, deri në Europë do e tregoj që u është futur në kr.evat….

Pres.identi Ilir Meta ka folur rreth patrona.zhistëve dhe publikimin e të dhë.nave personale të 910 votu.esve në Tiranë. Sipas Metës këto patrona.zhsitë kanë hyrë deri tek jeta in time votuesit. Preside.nti ka shtuar se së shpejti do të bëhen publike fakte të reja që sipas tij do tr onditin Europën dhe botën kur ta marrin vesh.

Advertisement

“I thërrisja për Gj ykatën Kusht.etuese. Me partnerët tanë të shqetësuar. Hajdeni. U krijuan kosto që të ndodh një formalizim i gr.ushtit të shtetit për herë të dytë. Se hera e parë është me dosj.et e Shijakut.“Unë bëj detyrë. Po krijohen kushtet e gru shtit të shtetit për herë të dytë. Përqendrohuni tek pyetjet. Do kemi çdo dy orë çdo tre orë. Vijnë fakte tro nditëse nga ky akt i rëndë i paprec edentë krim inal, do tron ditet Europa dhe bota kur ta marrë vesh. Do keni gjëra konkrete. Unë nuk ju zhgënjej. Shqipëria hyn në referendume. Shqiptarët Zot në shtëpinë e tyre.” tha Meta.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

2 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

2 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

2 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

2 hours ago