Categories: Aktualitete

Mevlani dhe Melisa nuk përmbahen fare/ Ulu aty, ça je ti që na bën si interesante ti moj

Dhurata e Mevlanit për Ledianën hapi debat në studio, sidomos me Melisën dhe Sindin, të cilat Mevlani i konsideroi si ‘hasëm”.Debati: Melisa: A jam unë këtu, meqë the ke ha sëm. Mevlani: mos e prek atë.Melisa: pse i jep dhurata që i përmend një tjetër. Mevlani: s’do marr këshilla nga ty.Mevlani-Sindit: u gëzove ti Sindi që po mendoj për ty. Bora: Kush janë hasmit e tu

Advertisement

Mevlani: janë nja dy a tre . Mund të kemi Sindin e sigurt. Sindi: po shyqyr që e pranove se thua kush të përmendi ty. Melisa: Unë uroj të marrësh atë që meriton ti.Mevlani: pusho mos na bej interesanten. kush je ti, ca të duket vetja. Na lë rehat. Melisa: për ato që ti thua për mua në mënyrë tallëse do replikoj.

mevlani: këtu janë 4 goca pse të djeg, s’të përmendi kush. Të duket vetja shumë e zgjuar. mos më fol mua gjithë ironi se nuk je askushi. Sindi: S’të bëri përshtypje ty Lediana që ai të bëri të njëjtën dhuratë si ma bëri mua Murati Mevlani: Lediana thuaj po aman që të pushojë. Ju e mbani veten si femra të zgjuara.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Si e vlërsoni qeverinë Kurti deri më tani?

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me 12 ministrat e kabinetit qeverisës, kanë…

20 mins ago
  • Aktualitete

”Ditën më të zezë Kosovës ia kanë sjellë vetë udhëheqësit e saj”. A PAJTOHENI?

“Sipas kushteve që parashtron pala serbe në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, përveC…

22 mins ago
  • Aktualitete

Kurti në Bruksel: Na liberalizoni vizat që të besojmë te BE-ja

Kryeministri Albin Kurti edhe sot në Bruksel ka kërkuar liberalizimin e vizave për Kosovën. Kurti…

23 mins ago
  • Aktualitete

Kjo është shtëpia “modeste” në Marigona Residence ku jeton Ramush Haradinaj (VIDEO)

Shtëpinë e ndërtuar me mjete vetanake dhe me ndihmë nga bashk.ëluf.tëtarët menjëherë pas luf.tës në…

25 mins ago
  • Aktualitete

Kurti “me dy fytyra” dje e lavdonte e sot e akuzon diasporën, ata janë “rreziku i parë..do ta sjellin virusin…”

Kr yeministri Albin Kurti duket se ka ndërruar mendje në relacion me diasporën. Ai deri…

26 mins ago
  • Aktualitete

Rrahman Jasharaj: Albin nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, hajde bëhu anëtar i yni

Në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për përp.lasjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti…

28 mins ago