Categories: Aktualitete

Mihrije Braha habit gazetarin: Naimin e kisha trad.htuar vetëm me Edi Ramën, por ama vetëm një natë

Mihrije Braha disa herë është krahasuar me ikonën e bukurisë botërore, Marlyn Monroe, madje në disa fotografi të mëhershme, aho duket tamam si ylli i pavde kshëm i kinematografisë botërore.Çka thotë këngëtarja për krahasimin? “Marilyn Monroe mbetet ikonë e bukurisë, sot e kësaj dite, unë nuk e kam vë shtirë dukjen apo transformimin. I ngjaj asaj”, ka thënë Mihrija duke qeshur. Por në intervisten e dhënë per Koha News Tv Mihrije Braha e ka habitur gazetarin e ketij televizioni duke i thene se i vetmi njeri në botë me të cilin kishte mundur të tradhton Naim Abazin do të ishte vetëm Edi Rama: SHT YP V1DE0N E MEP0SHTME DHE SHFAQET

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

2 hours ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

2 hours ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

2 hours ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago