Categories: Aktualitete

Milaim Zeka Ja Bene 8 Me 2 Albin Kurtit, I Drejtohet Popullit: Hala, Bash Kurgja Nuk Keni Pa Prej Binit

Milaim Zeka Ja Bene 8 Me 2 Albin Kurtit, I Drejtohet Popullit: Hala, Bash Kurgja Nuk Keni Pa Prej Binit.Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Milaim Zeka Ja Bene 8 Me 2 Albin Kurtit, I Drejtohet Popullit: Hala, Bash Kurgja Nuk Keni Pa Prej Binit.Gazetari Milaim Zeka ka reaguar pas zhvillimeve të fundit lidhur me zgjedhjen e Vjosa Osmanit për presidente dhe ndryshimin e ligjit për zgjedhje të cilin e ka propozuar gjatë ditës partia në pushtet Lëvizja Vetëvendosje.Postimi i tij i plotë:Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

SONDAZH:Kush mendoni se është politikan me i mirë: Thaçi apo Kurti ? Komentoni

albin Kurti politikan dhe akti.vist shqiptar, i cili sherbeu si krye ministri i Kosoves prej…

39 mins ago
  • Aktualitete

Ambasadori palestinez në Serbi: Nuk do ta njohim Kosovën!

Ambasadori i Pa.lest.inës në Serbi, Mohammed Nabhan ka bërë thirrje tek vendet arabe që t’i…

42 mins ago
  • Aktualitete

LAJMI I FUNDIT Nga Haga per Hashim Thaçin teper e rende qfar u zbulua

Mbrojtja e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi ka dorëzuar në Dhomat e Spec ializuara dhe…

47 mins ago
  • Aktualitete

Grekët në delirium/ Ikona greke prap këndon shqip edhe thotë: ‘Emigrantët shqiptarë meritojnë edhe më shumë se kaq’

Dasho Kurti kompozitori dhe muzikanti i njohur shqiptar në Greqi këtë të mërkurë ishte i…

54 mins ago
  • Aktualitete

Bekë Berisha: Do tia n.xij jetën Albin Kurtit

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Bekë Berisha, ka folur për rolin e dep.utetëve të…

58 mins ago
  • Aktualitete

Grekët në delirium/ Ikona greke prap këndon shqip edhe thotë: ‘Emigrantët shqiptarë meritojnë edhe më shumë se kaq’

Dasho Kurti kompozitori dhe muzikanti i njohur shqiptar në Greqi këtë të mërkurë ishte i…

2 hours ago