Categories: Aktualitete

Milaim Zeka pyet: Cili me budalle: Une, apo Bekim Haxhiu?

Shkruan Milaim Zeka

Advertisement

Deputeti i Kuvendit, Bekim Haxhiu, e paska pyetur Remin, se ne cilen b eteje ka qene me Albin Kurtin? Une e kam pyetur Remin se me cilen date kemi lujte guxhas ne oborrin e shkolles ne Abri?!

Tash po mendoj diçka: Qysh mundesh me pyet seriozisht per nje histori hajgare?!

Beki, kam mendu qe jam ma budalle se ti, ama doli e kunderta. Mos u merr seriozisht me deklarata hajgare…!!!

Beki, kam mendu qe jam ma budalle se ti, ama doli e kunderta. Mos u merr seriozisht me deklarata hajgare…!!!

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Shqipëria më e fortë si asnjëherë më parë: Baza e NATO-S Në Shqipëri frikë për Greqinë dhe Serbinë!

NATO ka hyrë zyrtarisht në pjesën perëndimore të Ballkanit në një përpjekje për të bllokuar…

2 hours ago
  • Aktualitete

Hoxha Mustafa: Duhet rrespektuar edhe Vuçiq, edhe ai është NJERI

“H.oxha nga Republika e Serbisë: “Ta respektojmë Vuciqin, Kosova është dj.ep i Serbisë. Myftiu nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Sondazh: A mendoni qe nuk jane manipuluar VOTIMET ?! PO-JO

Sondazh i bere online pasi shume qytetare ne kane shkruajtur qe nuk eshte ne rregull…

6 hours ago
  • Aktualitete

Po “tronditet” Opozita Levizja Vetevendosje fiton keto 5 Komuna

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të…

6 hours ago
  • Aktualitete

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut – Ja fjalet e papranueshme

E PABESUESHME/ Bekim Jashari po merr “goditje” nga ana e PDK-se dhe Mergim Lushtakut –…

6 hours ago
  • Aktualitete

Reagimi i Bekim Jasharit per humbjen e zgjedhjeve po le gjithe vendin pa fjale – E PAPRANUESHME

Kandidati për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se pati vj,ed,hje,s të fitores përmes…

6 hours ago