Categories: Aktualitete

Mj.eku nga Mitrovica shpreh gatishmëri për t’ia rregulluar veshët falas Berat Buzhalës

Sot gjatë ditës faqja e një ordinc.ace mjek.ësore, ka bërë një postim të çuditshëm, shkruan Jepi zë.Në këtë postim të ordina.ncës nga Mitrovica, shkruhej se mjekët Shaqir Demiri dhe Edin Demiri, kanë shprehur gatishmërinë për ope.rimin e veshëve të gazetarit, Berat Buzhala.

Advertisement

Pas kësaj oferte, vetë Buzhala ka kërkuar edhe mendimin e qytetarëve përmes një postimi në facebook.

Postimi i plotë nga Buzhala:

Ok, kemi zhvillime interesante. By the way e falenderoj Kli.niken per kete oferte.

Nese mendon qe duhna me e pranu oferten bone nje , nese mendon qe duhna me e refuzu oferten bone nje .

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

LVV pa Albin Kurtin s’do ta kalonin as pragun

Dukekomentuar rezultatin e zgjedhjeve, gazetari Leonard Kerquki përmes një po stimi në Facebook, tha se…

2 hours ago
  • Aktualitete

A duhet të shpallet Edi Rama kryeministri më i mirë Shqipëtarë apo Albin Kurti?

Sondazh i bërë online nga portali ynë nga dita e sotme do të kemi mundesi…

2 hours ago
  • Aktualitete

Berat Buzhala “Urdhëron” Kosovarët mos të shkojnë për pushime në Shqipëri

Gazetari Berat Buzhala pas ngjarjeve me turistët spanjoll ka ironizuar me një postim në facebook:…

2 hours ago
  • Aktualitete

Bekim Jashari ishte në GARË kundër Sërbise, ata që se votuan TURP ju qoftë

Për zgjedhjet në Drenicë dhe fitorën e PDK-së, kundër Bekim Jasharit ka reaguar përsëri veprimtari…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jashari: Të turpëruar duhet të ndihen ata që morën peng votën e qytetarëve, ne jemi fitues të vërtetë të zgjedhjeve

Kandidati për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka reaguar sërish pas rezultateve preliminare…

2 hours ago
  • Aktualitete

Jeta modeste e nipit të Adem Jasharit dhe udhëtimet luksoze të djalit të Hashim Thaçit

Presidenti Hashim Thaçi ka dy fotografi me heroin Adem Jashari dhe i publikon ato sa…

2 hours ago