Categories: Aktualitete

Mj.eku nga Mitrovica shpreh gatishmëri për t’ia rregulluar veshët falas Berat Buzhalës

Sot gjatë ditës faqja e një ordinc.ace mjek.ësore, ka bërë një postim të çuditshëm, shkruan Jepi zë.Në këtë postim të ordina.ncës nga Mitrovica, shkruhej se mjekët Shaqir Demiri dhe Edin Demiri, kanë shprehur gatishmërinë për ope.rimin e veshëve të gazetarit, Berat Buzhala.

Advertisement

Pas kësaj oferte, vetë Buzhala ka kërkuar edhe mendimin e qytetarëve përmes një postimi në facebook.

Postimi i plotë nga Buzhala:

Ok, kemi zhvillime interesante. By the way e falenderoj Kli.niken per kete oferte.

Nese mendon qe duhna me e pranu oferten bone nje , nese mendon qe duhna me e refuzu oferten bone nje .

Advertisement

Ta pyes popullin edhe une.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

14 hours ago
  • Aktualitete

Çfarë po ndodh?! Shër.bimi sek.ret turk go.det rëndë Mossad-in izraelit

Një ekìp prej 200 personash nga Organìzata Kombëtare e Ìnte.lìgjencës (MÌT) zbʋloì se një rrjet…

14 hours ago
  • Aktualitete

Prejardhja e emrit Shqiptar! Origjina dhe kuptimi i tij

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit. Ai, si pasardhës i largët i…

14 hours ago
  • Aktualitete

Berisha bën thirrje drejt demokratëve: Përgatituni për pro.testa që Shqipëria nuk i ka parë kurrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar pro.testa të demokratëve për humbjen e PD në zgjedhjet e…

14 hours ago
  • Aktualitete

“U stërvit nga C.I.A dhe erdhi me mis.one sek.rete në Shqipëri për të vr.arë Enverin…”/ Historia e rrallë e agj.entit, që u mb.ajt dy v.jet në ar.kivol

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e panjohur dhe të bujshme të ashtuquajturës “ba.nda Xhevdet Mustafa”, ku…

14 hours ago
  • Aktualitete

Nikollë Lesi tregon parashikimin e radhës: Berisha arr.estohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe në pushtet rri Rama për shumë gjatë

Nìkollë Lesì ka bërë një tjetër parashìkìm. Në gazetën e tìj “Koha Jonë” është pʋblìkʋar…

14 hours ago