Categories: Aktualitete

Mos kalo pa i ngush.elluar/Makina doli nga rruga dhe u bë copa copa, dy të rinjtë ja.pin shp.irt/ Ishin të dashuruar, do martoheshin!!

Ak side.ntet janë një ndër sh kaqet që njerëzit humbasin je.tën. Raportohet se një ak sid ent i rëndë ka ndodhur në Gjermani.Dy të rinj të dashuruar kanë humbur je.tën në mes të rrugës. Makina me të cilin ata udhëtonin drejtohej nga një miku i tyre, i cili ishte në gjen dje të de hur.Ai madje dhe i jepte makinës shumë shpejt. Makina ka dalë nga rruga dhe më pas u kthye përm.bys. Por i riu nuk kujton asgjë nga ajo që ka ndodhur, ai di vetëm se ai ka shpëtuar. Por Alina dhe Billi nga Berlini, dy miqtë e tij hum.bën je.tën në mes të rrugës.Miku i tyre identiteti i të cilin nuk bëhet i ditur do të dalë para gjy katës. Si raportohet se dy të rinjtë kishin planifikuar edhe dasmën.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

3 days ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

3 days ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

3 days ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

3 days ago