Categories: Aktualitete

Mustafa Nano : Serbet i kemi vellezer duhet ti respektojme?

E tepron Mustafa Nano (sipas burimit të lajmit nga shqip lajme) ai thotë që shqiptaret e Kosoves janë më të këqi se serbet. Ai cdohere godet me deklaratat e tij dhe se del kunder gjithkujt dhe gjithckaje. Sht yp mark.etingun e p0shtem per lajmin e pl0te

Advertisement

Ai,madje ka mbrojtur edhe më shumë deklaratën e tij. Nano,ka ngrítur disa pyetje kur u pyet nga gazetari për deklaratën se “kosovarët kanë gj’ak ser’bi”.Nano nuk është zmbr’apsur nga deklarata e tij që kosovarët kanë gj’ak serbi. Sht yp mark.etingun e p0shtem per lajmin e pl0te

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

33 mins ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

35 mins ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

37 mins ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

39 mins ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

41 mins ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

42 mins ago