Categories: Aktualitete

Ndërroi Jetë Në Moshë Të Re Kaltrina Rasimi Nga Gjilani

Ju njoftojmë se ka ndë rruar jetë në moshë të re Kaltrina Rasimi nga Gjilani.Kaltrina (Qerim) Rasimi ndër roi jetë në moshën 36-vjeçare pas një së mun dje të rëndë. Kaltrina gëzoi respekt dhe dashuri tek të gjithë personat që e njohen falë mirësisë dhe urtësisë që kishte.Ndarja nga jeta para kohe është një humbje shumë e madhe dhe e vështirë për shoqërinë dhe gjithë familjen. Shumë e vështirë për ta pranuar që na ike shumë shpejt dhe në moshë kaq të re. Kujtimi për ty do të jetë i përhershëm!Varrimi i të ndjerës do të bëhet nesër, më datë 19.02.2021 (e Premte), me Drekë (Ora 12:00) në varrezat e Përlepnicës.

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

3 days ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

3 days ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

3 days ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

3 days ago