Categories: Aktualitete

Ndjekësi telendis Sindin/ Dil nga Përputhen se s’të përfill njeri aty: Ja si u përgjigj ajo

“Dil nga “Për’puthen” se s’ta va r njeri aty”, Sindi kapet keq me ndjekësen në Instagram.Sindi nuk përtoi t’i përgjigjej ndjekëses që i kërkoi të largohet nga “Përp’uthen”.Sindi Loci është një ndër konkurrentet më të komentuara të emisionit të dashurisë “Përputhen”.Ajo shumë herë ka pasur debat me konkurrentët e emisionit dhe po ashtu edhe me opnionistin, Arjan Konomi.Së fundi, Sindi i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilën donin të dinin shumëçka për jetën private të saj.Një ndjekëse befasoi duke i shkruar “Dil prej përputhen se 7 muj je aty dhe s’ta va r njeri”. sht yp v1de0n e mp0shtme dhe dalin pamjet

Advertisement
Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

3 days ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

3 days ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

3 days ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

3 days ago