Categories: Aktualitete

Ndodhi e Tm.errshme në dasëm: Dhëndri shqe.lmon nusen në kokë (VIDEO)

Një nuse e TikTok u ankua se burri i saj kishte shka.tërruar dasmën e tyre me koreografinë që ai kishte shpikur. Ndërsa ajo ishte ulur në një karrige dhe ai ishte duke kërcyer, ai ngatërroi gabimisht distancën dhe e goditi atë në kokë. Sht yp mark.etingun e p0shtem dhe shfaqet menjehere

Advertisement

“Si burri im na shka.tërroi ditën”, shkroi përdoruesja i TikTok Good Squad. Video shpejt u bë vi.rale, dhe ata që e shikuan u habitën. “Nuk do të isha i lumtur nëse kjo do të më ndodhte mua,” shkroi një grua. “Unë psherëtiva kur pashë kontakt me këmbën me kokën”, shtoi një tjetër.

Nusja shpejt u përgjigj dhe zbuloi se ishte keq, dhe se mbrëmje i dështoi. “Koka po më çahej, kështu që shkova në tualet dhe qava. “Ai u ndje vërtet keq, por në fund të fundit festa jonë zgjati deri në orën 8 të mëngjesit”, tha nusja.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Amaneti Patriarkut Irinej “Amanet Kosovën, mos ua falni shqiptarëve“!

Amaneti i fundit i Patriarkut serb Irinej, para së të h umbte j etën nga…

2 hours ago
  • Aktualitete

Zemaj:Do e rrezojme kete Qeveri se shpejti o popull

Ishministri i Shendetesise, Armend Zemaj, ka shpjeguar rrethanat e ngjar.jeve qe ndodhen naten e se…

2 hours ago
  • Aktualitete

Vulin: Kosova është e jona së shpejti do ia lëmë emrin Serbia e Vogël!

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, përsëriti sot se presidenti i Serbisë është, duhet…

2 hours ago
  • Aktualitete

Arben Gashi: O Albin po të ishim ne në Qeveri, liberalizimi i vizave do ishte kryer!

Shefi i grupit parlamentar të LDK, Arben Gashi gjate konferences se sotme ka berë me…

2 hours ago
  • Aktualitete

Enver Hoxhaj:Vjosës e Albinit spo iu intereson për popull,vetëm për karrige e para

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, në seancën e sotme të jashtëzakonshme…

2 hours ago
  • Aktualitete

Kurti: Vuçiq po kërkon “bosnjëzimin” e Kosovës. “Nuk ka me pa atë ëndërr”

Në një intervistë ekskluzive për “Pobjeda”, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, thotë se ndaj vendeve…

2 hours ago