Categories: Aktualitete

Nga sot shpallet në kërkim Lulzim Basha, duhet solidarizim urgjent!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nuk ka asnjë dalje mediatike dhe asnjë postim në faqen e tij në rrjetet sociale, që prej 14 qershorit, një ditë pas zgjedhjeve në PD, ku ai arriti të mbante karrigen e kryetarit. Shif me p0shte

Advertisement

Në lidhje me këtë, ka ardhur një reagim nga gazetari Armir Shkurti, I cili ironizon kreun e PD. Në një postim në rrjetet sociale, Armir Shkurti, ndërsa ironizon Bashën, shkruan është zhdukur pa nam e Nishan. “KËRKOHET!!
Për herë të fundit është parë në facebook të nesërmen e rizgjedhjes kryetar i PD-së. Që atë ditë është zhdukur pa nam e nishan. Kush e ka parë, lutet të njoftojë.”-shkruan gazetari.

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Berisha: S’largohem nga Shqipëria dhe nëse hapin çështje pe.nale ndaj meje, këtu s’ka njëri që mund të më bur/gos

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do të përballet me çdo akuzë…

3 days ago
  • Aktualitete

Dëshmia e gjallë: Arre.stimi me dr.ogë i Koço Devoles në Itali, si angazhoi Sali Berisha avo.katin e Berluskonit dhe interesimi i Ilir Metës

Gazetari Mitro Çela ka publikuar së fundmi një libër me kujtime në nder të kolegut…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Det.aje të reja kanë dalë nga aks.identi i makinave shoqëruese të Sali Berishës në autostradën…

3 days ago
  • Aktualitete

Zbulohet pasuria e çmendur e Blendi Fevziut nga Bledi Mane: “7.5 milione euro ne banke, rroga e tij arrinë 37 mije euro, ka 11 shtepi dhe 3 vila

Duhen kater kembe te kercejne ta.ngo, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi…

3 days ago
  • Aktualitete

Bota serbe dhe greke në habi pas dokumentit: “Serbët dhe grekët janë dy popuj me histori të falsifikuar në mënyrën më primitive!”

“Çʋditërisht edhe sot disa stʋdiʋes sllavë nga Maqedonia paraqiten më shov.inistë e ra.cistë kʋndër shqiptarëve,…

3 days ago
  • Aktualitete

Kaq Përqind E Shqiptarëve Janë Pro Bashkimit Shqipëri-Kosovë! A JENI JU PRO APO KUNDER?

Katër në pesë shqiptarë të Shqipërisë (79,2%) do të votonin pro bashkimit në një shtet…

3 days ago