Categories: Aktualitete

Njeriu I Afert I Thacit Jep Deklaraten ”Bo-Mbë”, Ia Nxerr Te Zezat Ne ”Shesh” Thacit Dhe PDK-Se !! E Dhimbshme Ajo Qe Tregon Per Albinin…

jeriu i afert i Thacit jep deklaraten ”bo-mbe”, ia nxerr te zezat ne ”shesh” Thacit dhe PDK-se !! E dhimbshme ajo qe tregon per Albinin…Ars,im Bajrami ish-bashkë.punëtor i afërt i Hashim Thaçit der,isa ky i fu,ndit ishte në krye të Qeve.risë së Kosovës, ka thënë se fitorja e Lëvi,zjes Vetëvendosje më shumë sesa votë për kë.të parti ishte shprehje e zhgënjimit të qytetarëve.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Dek.laratat e tij ku “godet” ashp,ër Partinë Demokratike të Kosovës, Lidhjen Dem,okratike të Kosovës, Alean.cën për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismën Socialdemo.krate, është bërë virale, dhe po qarkul,lon në rrjetin social në “Facebook”.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Advertisement

Recent Posts

  • Aktualitete

Kurti:Ky vend ka v.ua.jtur për një qeverisje të mirë si e jona! A PAJTOHENI?

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se për këtë vit rritja ekonomike do të jetë rreth…

9 hours ago
  • Aktualitete

Do ndodhë para Kuvendít të 11 dhjetorít, analístí plas “bombën”: Salí Berísha arrestohet

Analisti Frrok Çupi mëngjesin e sotëm plasi “bo.mbën” duke thënë se Sali Berisha do të…

15 hours ago
  • Aktualitete

Mediat Serbe Pas Takimi Mes 2 Qeverive: “Shqipëria Dhe Kosova Do Të Bashkohen”

“Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen”, kështu e nis artikullin media serbe b92.net.Një shkrim kushtuar…

15 hours ago
  • Aktualitete

Daçiq: Thaçi dhe Veseli duhet te denohen për ush.taret serb qe i humbem në…

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq, tha se është mirë që Dhomat e Specializuara…

15 hours ago
  • Aktualitete

Sondɑzh: A duhet ti konfiskohet pasuria ish Kryeministrit Sali Berishës/Voto PO – JO

Pre.sioni i jashtëzakonshëm i Brukselit mbi kryeministrin Edi Rama, për të ndj.ekur shembullin e Kroacisë…

15 hours ago
  • Aktualitete

Medita Serbe “Bombardojne”Pas Deklarates Se Ramës, Se Do Të Votonte Haptas Për Bashkimin E Shqipërisë Me Kosovën

Deklarata e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët të dy, Shqipërisë dhe…

16 hours ago